Hakkımızda

2018 yılında kurulmuş konusunda +10 yıl ve üzerinde tecrübeli personelleri ile bağımsız tarafsız ve güvenilir bir uygunluk değerlendirme kuruluşudur.

Hizmetlerimizi sizlere tüm Türkiye’ de seyahat kısıtlaması olmaksızın hizmet vermektedir.

Periyodik Kontrol Muayene firması olarak yönetmelikler kapsamında ilgili yetkinlik eğitimlerini tamamlamış, bakanlıktan kontrol ve ölçüm yapabilme yetkisi almış Makine Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri, Metalurji ve Malzeme Mühendisleri ve Çevre Mühendisleri ile verdiğimiz tüm hizmetlerde doğrulukları ve hassasiyetleri kalibrasyon sertifikaları ile süreklilikleri sağlanan kontrol ve test ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

  • Yönetmelikler kapsamında periyodik kontrol ve ölçüm hizmetlerini gerçekleştirerek, ulusal ve uluslararası kontrol, standart ve test yöntemlerine bağlı kalarak makine ve ekipmanınıza en doğru kontrol, test / ölçüm metodu ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermek.

  • Sizlere daha nitelikli hizmet sunarak tüm süreçlerinizde sizlere güvenilir çözüm ortağınız olmak ve hizmet vermeye devam etmek.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Evrensel ahlaki değerler; saygı, sevgi, güven, dürüstlük, sabır, adalet, anlayış ve hoşgörü, … vb.) en önemli ilkelerimizdir. Rekabet gücümüzün kaynağı uzman çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplumumuzla ilke ve değerlerimiz çerçevesinde güven ortamı oluştururuz.

Sürdürülerilir ticari başarıya odaklanarak sürekli olarak gelişmeyi hedefleriz. Sorumluluk gerektiren bir konumda olan bizler, görevlerimizi yerine getirmede, sorunlara daima en yakın ilgi gösterir, özgür ve yaratıcı bir yaklaşım içinde inceler, pratik ve geçerli çözümler üretiriz.

Biz, müşterilerimizin ve tüm ortaklarımızın beklentilerini karşılayacak şekilde, Endüstriyel Gözetim faaliyetlerinden sorumluyuz. Güvenilirlik, dürüstlük ve çıkar çatışmasının olmadığı bağımsızlık şeffaflık ve profesyonel yaklaşım ile uygulanabilir uluslararası standartlara uygun şekilde hizmetler veririz.